Zaznacz stronę

Projekt “Pracownia Boruja – Centrum Edukacji Ekologiczno Społecznej” realizowany od kwietnia do listopada 2020 roku na terenie wsi Boruja i sąsiadującymi z nią ( powiat wolsztyński, woj. wielkopolskie) to projekt innowacyjny, tworzący eksperyment społeczny.

Połączenie działań społeczno-integracyjnych na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w regionie i wprowadzający długofalowe zmiany społeczne z tworzeniem wspólnego miejsca rozumianego nie tylko jako miejsce fizyczne lecz jako stan umysłu – miejsca wspólnych działań ekologicznych i kulturalnych oraz wspieranie lokalnych liderów w ich pomysłach jest niezwykle unikatowym działanie w regionie.

 

KONKURS NA INICJATYWY ODDOLNE

Zapraszamy mieszkańców wsi sąsiadujących z Pracownią Boruja (do 50km)  do wzięcia udziału w konkursie na realizację tzw. inicjatyw oddolnych. Masz pomysł na świetne wydarzenie? Chcesz zmienić swoją okolicę? Zgromadziłeś obok siebie i grupkę zaangażowanych osób, które razem z Tobą chcą działać? Wypełnij wniosek a my sfinansujemy Twój pomysł.

Do pobrania:

Wytyczne

Karta oceny formalnej

Karta oceny merytorycznej

Wniosek w wersji edytowalnej

 WYNIKI KONKURSU

“Pracownia Boruja Centrum Edukacji Ekologiczno Społecznej” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020